Sametová revoluce v roce 1989 změnila a ovlivnila život mnoha lidem. Mezi ty patřila i naše rodina. Pracovali jsme v zemědělství, kde došlo k propouštění zaměstnanců a rušení velkých družstev. Po navrácení pozemku a domu ve Slaném jsme se rozhodli, že začneme podnikat. Na místě, kde bylo v minulosti provozováno povoznictví paní Sajlerové roz. Gruntové, vyrostla nová pekárna. Celá stavba byla započata demolicí starých budov 28.6.1991 a v prosinci již lidé ve Slaném mohli ochutnat pečivo od Gruntů.

Od 1.1.1992 naše firma vyrábí rohlíky, chléb a jemné pečivo. Sortiment výrobků se postupem času rozrostl o cukrářské výrobky, jako jsou zákusky, celé dorty, dia dorty a svatební koláčky. Před vánočními svátky si zákazníci rádi nakoupí cukroví u nás ,ušetří si tím spoustu času, který mohou věnovat nákupu dárků a své rodině.

Pečivo a zákusky rozvážíme v okruhu sousedních měst a obcí, ve Slaném vlastníme prodejnu, kde je otevřeno od 5.00 do 17.00 hodin.

Dalším z našich podnikatelských záměrů, bylo využít volné kapacity vozidel určených na rozvoz pečiva. Začali jsme tedy podnikat v mezinárodní autodopravě, rozšířili jsme autopark a naše vozy projely téměř celou západní Evropu a spoustu dalších států. Firma dnes zaměstnává 42 zaměstnanců a naši rodinu.

Naší snahou je oslovit své zákazníky kvalitními výrobky a neustálým rozšiřováním sortimentu si udržet stálou klientelu. Vážíme si svých zákazníků a rádi bychom, aby i nadále byli spokojeni se sortimentem, kvalitou našich výrobků a služeb.